Kadınlar İçin Facebook Geliyor

tr-700x357

Kadınlara özel facebook,evet yanlış duymadınız.Biz erkeklere göre feministce bir uygulama gibi gelsede kadınların kendi aralarında rahatca konuşup fikir alışverişi yapmaları bakımından da onlara da hak vermiyorum değil.

Evet erkekler size bir uyarı bu siteye girdiğiniz an kapı dısarı oluyorsunuz.Ama içlerine sızmak için bir çok farklı yöntemler yapacağınız dan hiç şüphem yok meraklılar sizi :) Kadınlar İçin Facebook Geliyor Kadınlar İçin Facebook Geliyor icon smile

Facebook’un eski çalışanlarından Susan Johnson, sadece kadınların üye olabileceği bir sosyal ağ kurdu. Adı “Women.com” olan bu sitede kadınlar; iş hayatı, ilişkiler, cinsellik, güzellik ve moda gibi birçok konu hakkında konuşabilecek. Kadınlara özel bu sitede, her gün yeni bir tartışma konusu açılıyor ve üyeler en fazla beğenilen yorumları yaparak, site içindeki popülerliklerini artırmaya çalışıyor.

Açılan konu başlıkları arasında son dönemin dikkat çeken olaylarından, “iCloud’tan çıplak fotoğrafları yayımlanan ünlüler hakkında ne düşünüyorsunuz?” başlığı da yer alıyor.

Erkekler Boşuna Girmeyin Çıkartılıyorsunuz;

İlaveten sitede kadınlara özel saç bakımı ve makyaj teknikleri hakkında da tavsiyeler yapılıyor. Erkekler bu siteye kabul edilmiyor ancak girmeyi başarırlarsa, Johnson’ın tabiriyle “nazikçe çıkarılıyorlar”. Siteye, özel davetle ve Facebook aracılığıyla üye olunabiliyor.
Kurucu Johnson, “women.com“un, fotoğraf paylaşımı üzerine kurulu olan Facebook’un aksine, üyelerin arkadaşlıklarını güçlendirip kadın dayanışmasını artıracağını belirterek ekledi: “Google veya Yahoo Answers’ta sorularınıza kimin yanıt verdiğini göremezsiniz ancak women.com’da görebilirsiniz.”

Etiketler: